SÚŤAŽ 10,000

Pozdravujem vás, priatelia!
Dnes som dospel k magickému číslu 10.000 kníh v ponuke v mojom antikvariáte. A pri tejto príležitosti som sa rozhodol pripraviť pre vás malú súťaž o knižný darček. Jedná sa o súborné dielo Martina Kukučína v 27 zväzkoch, ktoré vydávala Matica slovenská v Turčianskom sv. Martine v rokoch 1923-1938 v edícii „Sobrané spisy Martina Kukučína„.

Stav kníh je dobrý, vyzerá to tak, že predchádzajúci majiteľ niektoré ani neotvoril. Možno sa len občas kochal pohľadom na ne, keď ich mal uložené na polici v knihovničke. Všetkých 27 zväzkov je navyše uložených v ochrannom kartónovom obale, ktorý som ešte v ponuke nikde nevidel.

Radi by ste sa stali ich vlastníkom? Prečo nie? Bude to jednoduché. Nechcem tu vytvárať súťaže v štýle „lajkuj a vyhraj“ alebo „zdieľaj a vyhraj“ na prilákanie nových členov v skupine. Bude to trošku ťažšie. Ale verím, že vy, všetci, ktorí ste členmi tejto skupiny, to hravo zvládnete.Vašou úlohou bude napísať krátku glosu, príbeh, o tom, AKÝ JE VÁŠ VZŤAH KU KNIHÁM. Nie jednou vetou, ani dvoma. Ale nebude potrebné písať rozsiahle eposy.

Podmienkou bude MINIMÁLNY ROZSAH 300 SLOV. To fakt nie je veľa. To každý z vás, čo čítate, bezpochyby zvládnete. Stačí si napísať text vo Worde a na spodnej lište sa vám zobrazí počet slov, ktoré ste napísali.
Maximálna hranica nie je obmedzená.

Takže:
1. Svoj príspevok pošlete na e-mail riporipo@gmail.com do 28.2.2022
2. Nasledujúci deň, 1.3.2022 zverejním bez uvedenia autorstva všetky príspevky naraz na blogu.
3. Do 20.3.2022 ohodnotíte jeden príspevok ako ten, ktorý sa vám páčil najviac.
4. Na prvý jarný deň, 21.3.2022, spravím vyhodnotenie a autor príspevku, ktorý mal najviac vašich hlasov, bude od toho dňa hrdým majiteľom nádherných Kukučínových spisov. Poštovné samozrejme hradím ja.

POZOR! Platí pre Facebookovú skupinu https://www.facebook.com/groups/staredobre

P.S. Určite sa objavia aj nejaké ceny útechy…
Tešíte sa? Ja teda veľmi!
A na záver – tento príspevok má 308 slov?Upraviť

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Sledujte nás na Facebooku